Bikers' Christmas Night 2011 - reportažas iš renginio www.autoreviu.lt

2011 12 16

 

„Bikers' Christmas Night 2011“

 

Iškritęs sniegas gali pakeisti kai kurių motociklininkų važinėjimo įpročius ir perdėlioti prioritetus, bet niekas nepakeis bendravimo įpročių. Tuo buvo galima įsitikinti prabėgusį savaitgalį - kauniečiai „Forever Free MCC" sukvietė bičiulius į tradiciniu tampantį renginį - „Bikers' Christmas Night".

Priminsime, kad pirmas toks renginys vyko praėjusiais metais per pačias Kalėdas. Šiemet, pasak pagrindinio organizatoriaus Sauliaus, nuspręsta renginį paankstinti, kad nesidubliuotų su tikrosiomis Kalėdomis, ir rengti savaitgalį, kai žmonės paprastai turi daugiau laisvo laiko. Tad į „Via Balticą" motelį visi rinkosi šeštadienį, gruodžio 10 d.

Lyginant su praėjusiais metais, renginys gerokai paaugo ir išsiplėtė. Kaip ir prieš metus organizatoriai didelių reikalavimų nekėlė, bet šiemet veiksmo buvo gerokai daugiau. Pati pirmoji grupės „Thundertale"

 

 

 senų klubo draugų atliekama daina buvo... „Baikerių naktys" himnas, atliekamas gyvai, o prie grupės prisijungė ir pats renginio organizatorius Saulius.  

Vėliau muzikantai dar kartą nustebino susirinkusiuosius, nes vienas grupės narių grojo Labanoro dūdele, o dainavo... dainavo visi susirinkusieji. 

Beje, muzikantai buvo parengę ilgą programą, tad vienu metu teko daryti pertraukėlę. Tada netikėtai, nes nebuvo skelbta, renginiui ėmė vadovauti ponia Hana. 

Ir dalyviai buvo nustebinti dar kartą, nes ponia Hana pareiškė, kad jai iškart reikia vyro, o dar geriau - 10. Artėjant Kalėdoms - stebuklų metui - „Via Baltica" salėje buvo surengti improvizuoti Vakaro misterio rinkimai. Užduotys ir dalyvių pasirodymas buvo labai linksmas. Susirinkusieji aktyviai palaikė ponios Hanos iššūkių nepabūgusius vyrus. 

Antrajai užduočiai ponia Hana sudarė dvi šokėjų komandas. Perfrazuojant vieną žinomą frazę, galima pasakyti, kad kiekvienas yra šokėjas, bet tik šokėjai tai žino, o norint tai sužinoti, tereikia... pabandyti. Tokių šokių, užsidegimo ir improvizacijų, kokias parodė komandos, galėtų pavydėti ir kai kurių televizijos projektų dalyviai.

Ponią Haną pakeitė pailsėję „Thundertale", kuriems paskutinę dainą teko kartoti pritariant susirinkusiesiems. Muzikantams palikus sceną... staigmenos tęsėsi - Saulius surengė viktoriną, kurią laimėjo „Boozefighters MC" komanda.

 Finaliniu vakaro akcentu tapo merginų dueto „Vig Roses" pasirodymas. Atrankoje į Euroviziją dalyvavusios merginos nenuvylė. Ramiai sėdinčių per jų pasirodymą salėje beveik neliko.

  

Duetas dainavo ilgokai, bet... viskas, kas prasideda, kažkada turi ir baigtis.

 

Antrosios

 

baikeriškos Kalėdos taip pat. Visgi renginio svečiai skirstėsi su mintimis, kad kitais metais panašiu laiku „Forever Free MCC" sukvies visus į trečiąjį šventinį renginį. Neprognozuosime, bet tikėkimės, kad taip ir bus.

 

Tekstas ir nuotraukos V. Misevičiaus

 

Daugiau nuotraukų iš renginio žiūrėkite čia:

 

http://www.autoreviu.lt/portal/categories/19/1/0/1/article/12520/bikers-christmas-night-2012